Przejdź do treści

Praca: Pracownik ds. Obsługi Transportu

LINK Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie k. Warszawy jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm transportowych w Polsce. Od 30 lat oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe na terenie Polski i Europy . W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Transportu
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków
  • prowadzenie baz ewidencji opon, kart paliwowych, wyposażenia taboru
  • administrowanie systemem opłat drogowych
  • obsługa procesu usuwania awarii pojazdów
  • analiza rynku pod kątem nowym produktów
  • raportowanie
Wymagania
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)
  • roczne doświadczenie w pracy
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
Mile widziane
  • znajomość budowy pojazdów
  • znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zmianowy system czasu pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia merytoryczne oraz w zakresie obsługi programów komputerowych