Przejdź do treści

Praca: Pracownik działu pakowania

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik działu pakowania
Miejsce pracy: Wołów
Nr ref.: 0026000
Zakres obowiązków:
Firma specjalizuje się w produkcji opakowań na żywność zapewniając klientom redukcję marnotrawstwa pokarmów, ulepszone standardy higieny i czystsze, wygodniejsze rozwiązania. Do Twoich obowiązków będzie należało pakowanie wyrobów produkcyjnych z linii produkcyjnej do opakowań zbiorczych.
Oczekiwania:
Oczekujemy przede wszystkim chęci do pracy i gotowości do pracy zmianowej. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.
Oferta:
Miejsce pracy znajduje się w Bukowicach (powiat wołowski). Oferujemy bezpłatny dojazd pracowniczy z Wołowa, Brzegu Dolnego i okolic. Umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie już po 4 miesiącach. Wynagrodzenie wynosi 15,75 zł/h brutto. W stołówce dostępna jest darmowa kawa, herbata i ciepły posiłek.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.