Przejdź do treści

Praca: Pracownik działu sprzedaży

Pracownik działu sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: SPRZ/WR/03/2018
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przyjmowanie i realizacja zamówień od klienta
  • doradztwo techniczne
  • rozwijanie kontaktów handlowych
  • ofertowanie
  • współpraca z magazynem w zakresie obsługi klienta
  • uczestnictwo w organizacji transportu towarów do klienta
  • odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi klienta
  • inne prace administracyjne
WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość i umiejętność efektywnego wykorzystania technik sprzedaży
  • znajomość branży reklamowej i/lub budowlanej będzie dodatkowym atutem
KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet szkoleń wstępnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin
  • satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-dzialu-sprzedazy_1946400.html
Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.jedn. Dz.U.2016.922) wyrażam zgodę
na gromadzeniei przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb wszystkich procesów rekrutacji
prowadzonych przez Plastics Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy czym dotyczy
to zarówno procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie jak i w przyszłości
(do czasu ewentualnego odwołania przeze mnie tej zgody), na wszelkie stanowiska.