Przejdź do treści

Praca: Pracownik galerii handlowej (k/m)

Firma Saller to przedsiębiorstwo kierowane przez rodzinę, zajmujące się nieruchomościami komercyjnymi. Zatrudniamy ponad 300 osób w Niemczech, Czechach, Słowacji i Polsce pracujących w dziale budowlanym, kontrolingu, ekspansji i wynajmu lub administracji i zarządzania naszymi obiektami. Naszym stałym celem jest bycie zaufanym partnerem dla najemców naszych nieruchomości komercyjnych oraz pracowników. Cechuje nas stały rozwój i profesjonalizm.

"Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Pracownik galerii handlowej (k/m)
Miejsce pracy: Głogów - Galeria Glogovia

Zadania:

  • Zadania administracyjne/ organizacja biura
  • Przygotowywanie międzynarodowych posiedzeń
  • Kierowanie działaniami poprzez Outlook i zarządzanie terminami
  • Raportowanie i komunikacja z centralą w Niemczech
  • Współpraca przy planowaniu i realizacji działań marketingowych i eventów
  • Współpraca przy PR & Social Media
  • Osoba kontaktowa dla Najemców w centrum handlowym
  • Codzienna kontrola firm zewnętrznych
  • Prowadzenie statystyk
  • Zbieranie ofert, przygotowywanie i negocjowanie umów

Wymagania:

  • Ukończone studia i doświadczenie zawodowe w zakresie administracyjnym, mile widziane również doświadczenie w międzynarodowej gastronomii/ hotelarstwie (Szwajcaria, Austria, Niemcy)
  • Mile widziane co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie marketingu
  • Znajomość języków obcych: dobry niemiecki i/ lub angielski
  • Własna inicjatywa, aktywność i asertywność
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność pracy w zespole & umiejętność wyznaczanie priorytetów
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy w centrali w Niemczech
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Praca w międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie
  • Pewne miejsce pracy, niezależnie od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Imprezy firmowe
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-galerii-handlowej-k-m_1899108.html