Przejdź do treści

Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Bielawa
Numer: StPr/20/0176
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie terenów zasobu TBS Bielawa- wykonywanie drobnych napraw i remontów (bez prac elektrycznych)- wykonywanie prac porządkowych- opróżnianie koszy na śmieci, wystawianie pojemników na śmieci w dniu ich wywozu- koszenie, zbnieranie skoszonej trawy, grabienie- odśnieżanie- pielęgnacja nasadzeń (podlewanie, odchwaszczanie, nawożenie, przycinanie itp) - utrzymanie w czystości parkingów, chodników- zabezpieczanie obiektów zgodnie z przepisami BHP - wymagane prawo jazdy kat.B do obsługi pojazdów do koszenia i odśnieżania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe oraz prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Bielawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie