Przejdź do treści

Praca: Pracownik Grupy Interwencyjnej

Pracownik Grupy Interwencyjnej
Miejsce pracy: Oława, Wałbrzych, Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Interweniowanie na wszelkie naruszenia systemów alarmowych
  • Wykonywanie dozorów i obchodów w rejonie chronionych obiektów
  • Utrzymywanie relacji z klientami w niezbędnym zakresie
  • Kontrola obiektów i pracowników ochrony fizycznej
Wymagania:
  • Prawo jazdy
  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność
  • Uczciwość
  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
  • Mile widziana legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
Oferujemy:
  • Pracę w największej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Umowę o pracę, możliwość podniesienia kwalifikacji
  • Dogodny system zmianowy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-grupy-interwencyjnej_1960566.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.