Przejdź do treści

Praca: Pracownik linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności.

Posiadamy certyfikat KRAZ pod numerem 18919

Pracownik linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności
Opis stanowiska:
  • praca na taśmie produkcyjnej
  • pakowanie żywności
  • ważenie
  • kontrola
Wymagania:
  • chęci do pracy na dłuższy okres około 6 miesięcy lub dłużej
  • motywacja do pracy
  • nie wymagamy znajomości języków obcych
  • chęci szybkiego wyjazdu do pracy
  • nie wymagamy doświadczenia
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • posiadanie dowodu osobistego lub paszportu ważnego i nieuszkodzonego
Oferujemy:
  • zakwaterowanie z dojazdami do i z pracy (płatne 97 euro/tydzień)
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne (płatne 22.02 euro /tydzień)
  • wynagrodzenie w systemie tygodniowym  wypłacane na konto
  • opiekę polskich koordynatorów
  • holenderska umowa o pracę
  • legalne i stabilne zatrudnienie (pomagamy w wyrobieniu SOFI numeru na miejscu)
  • możliwość stałej współpracy
  • pomoc w organizacji transportu do Holandii
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-linii-produkcyjnej-przy-pakowaniu-zywnosci_1989621.html