Przejdź do treści

Praca: Pracownik Logistyki Wewnętrznej

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Pracownik Logistyki Wewnętrznej
Miejsce pracy: Bielawa
Opis stanowiska:
  • rozwożenie komponentów po terenie produkcji,
  • weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami.
Wymagania:
  • ważne uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • zaangażowanie i chęci do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym,
  • pełen etat,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW i ubezpieczeń grupowych w atrakcyjnych pakietach.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-logistyki-wewnetrznej_1891939.html
Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A.  co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A.  z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz  poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.