Przejdź do treści

Praca: Pracownik magazynowy

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Dzierżoniów, Bielawa, Oleśnica, Kamienna Góra, Legnica, Lwówek Śląski, Nowa Ruda, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Złotoryja, Ścinawa

Zebraliśmy dla Ciebie świetne warunki pracy w centrum logistyki najbardziej rozpoznawalnej firmy e-commerce.

Dołącz, zostań i rozwijaj się w międzynarodowej firmie! Zatrudnij się już dzisiaj, zostań z nami do końca roku i zgarnij bonus świąteczny 1300 zł!*

Dodatkowo w Randstad nagradzamy dobre znajomości. Pracuj i polecaj! Za każdą poleconą do pracy osobę zarobisz dodatkowe 1600 zł!*

oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową + system premiowy do 15%
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • prawo do urlopu
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z miejscowości: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa, Opole, Kamienna Góra, Brzeg, Oleśnica, Namysłów, Wołów, Nowa Ruda, Paczków, Ścinawa, Lwówek Śląski, Złotoryja – u nas to pracodawca dba o to, by jego pracownicy dotarli do firmy na czas, na różne zmiany
  • darmowy, ciepły posiłek w trakcie pracy

zadania:

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy:

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47