Przejdź do treści

Praca: Pracownik magazynowy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Siechnice, Wrocław, Oława
Nr ref.: MAG/SIE/1118
Obowiązki:
  • wykonywanie operacji magazynowych, takich jak przyjęcie, załadunek, rozłożenie towaru,
  • dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru,
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy,
  • segregacja opakowań,
  • udział w inwentaryzacjach.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doświadczenie w pracy w magazynie będzie mile widziane,
  • uprawnienia do obsługi wózków elektrycznych będą dodatkowym atutem,
  • chęć do podjęcia pracy w godzinach nocnych (od 0:00 do 8:00).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premię uznaniową,
  • pracę dla dużej międzynarodowej firmy logistycznej,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.