Przejdź do treści

Praca: Pracownik magazynowy

Firma REMONDIS Sp. z o.o.
Dział Odpadów Specjalnych
zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni na stanowisko:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Mirosławice, Środa Śląska, Świdnica
Nr ref.: Mirosławice, Środa Śląska, Świdnica
Opis stanowiska:
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • wykonywanie innych czynności magazynowych,
  • dbałość o powierzony sprzęt i mienie.
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • pakiet świadczeń socjalnych i benefitów.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-magazynowy_1890597.html