Przejdź do treści

Praca: Pracownik Magazynowy

Oferta nieaktualna

Hemmersbach świadczy kompleksowe usługi IT na skalę globalną. Z pomocą ponad 3,400 pracowników zatrudnionych w 38 oddziałach dostarczamy je w ponad 190 krajach.

Do naszego Oddziału w Bielanach Wrocławskich, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynowy
Bielany Wrocławskie
Zadania:
  • Ewidencja części elektronicznych w bazie danych
  • Pakowanie części do wysyłki zgodnie z przyjętą procedurą
  • Aktualizacja w systemie stanu magazynowego – praca ze skanerem
  • Przygotowywanie oraz kompletowanie zamówień
  • Pomoc przy rozładunku i załadunku paczek
  • Drobne prace magazynowe
Wymagania:
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, dynamizm działania oraz samodzielność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach – tylko pierwsza zmiana
  • Otwartą komunikację
  • Przyjazną atmosferę pracy w nieformalnym środowisku
  • Bezpłatny dojazd z centrum Wrocławia
  • Dofinansowanie posiłków lub kanapek
  • Pakiet benefitów współfinansowanych przez pracodawcę: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie grupowe