Przejdź do treści

Praca: Pracownik magazynu (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik magazynu (m/k)
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Nr ref.: MAG/JEL/0418
Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego,
  • prace magazynowe (również prace ręczne),
  • załadunki i rozładunki transportów.
Wymagania:
  • gotowość do rozpoczęcia kursu obsługi wózka widłowego,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • zorganizowany dojazd pracowniczy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-magazynu-m-k_1950320.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.