Przejdź do treści

Praca: Pracownik magazynu (m/k)

Dla naszego klienta poszukujemy:

Pracownik magazynu (m/k)
Miejsce pracy: Duszniki-Zdrój
Nr ref.: MAG/DUSZ/0819
Obowiązki:
  • prace magazynowe,
  • obsługa komputera,
  • paletowanie,
  • przyjmowanie towaru do magazynu,
  • odczytywanie kolektorem przyjętego towaru.
Wymagania:
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność w wykonywanych obowiązkach,
  • dokładność, cierpliwość.
Oferujemy:
  • pierwszą umowę na okres próbny na miesiąc,
  • możliwość stałej pracy w najlepszej firmie w Dusznikach-Zdroju,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • premię uznaniową.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.