Przejdź do treści

Praca: Pracownik magazynu

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Dzierżoniów, Bielawa, Oleśnica, Kamienna Góra, Legnica, Lwówek Śląski, Nowa Ruda, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Złotoryja, Ścinawa

Szukasz pracy, ale cenisz sobie czas wolny? Chcesz połączyć pracę z innymi obowiązkami? Zacznij zarabiać z Randstad, pracując w centrum dystrybucji. Teraz grafiki również na 50% etatu!

Teraz w Randstad nagradzamy dobre znajomości.

Pracuj i polecaj! Za każdą poleconą do pracy osobę zarobisz 1600 zł*!

oferujemy
  • stawkę 18,50 zł brutto/h - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • premię do 15%
  • specjalne grafiki dla studentów i uczniów na 100% i 50% etatu
  • możliwość pracy w systemie weekendowym
  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki i rabaty nawet do 50% w wybranych sklepach i placówkach)
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z miejscowości Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa, Opole, Kamienna Góra, Brzeg, Oleśnica, Namysłów, Wołów, Nowa Ruda, Paczków, Ścinawa, Lwówek Śląski, Złotoryja
  • ciepły i smaczny posiłek za 1 zł w trakcie pracy

zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie rozpakowywanie towaru, kompletacja i pakowanie zamówień, praca przy użyciu skanera.

oczekujemy:

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47