Przejdź do treści

Praca: Pracownik - malowanie oznakowania poziomego

Ogłoszenie numer: 7376385, z dnia 2022-08-21

Klient portalu Praca.pl

Szanowni Państwo,

Poszukujemy pracowników do pracy w branży oznakowania poziomego oraz Visual Management na halach, magazynach i garaż podziemnych. Pracujemy dla najbardziej znanych w kraju i na świecie firm, dbając o najwyższy standard realizowanych usług. Nie obsługujemy dróg i zleceń publicznych.

Pracownik - malowanie oznakowania poziomego

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • przygotowywanie podłoża
  • wyznaczanie linii oznakowania poziomego
  • wyklejanie taśmami odcinającymi
  • zrywanie taśm po malowaniu

Wymagania

  • Gotowość do wyjazdów na terenie kraju
  • Gotowość do wykonywania pracy od środy do niedzieli (poniedziałki i wtorki wolne)
  • Zmysł estetyczny i dokładność
  • Prawo jazdy kat. B jako dodatkowy atut

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • Diety, dodatki za przejazdy
  • Duże możliwości dodatkowego zarobku