Przejdź do treści

Praca: Pracownik montażu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik montażu
Miejsce pracy: Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Ludwikowice Kłodzkie
Nr ref.: MON/CZECH/0618
Obowiązki:
  • Poszukujemy chętnych do pracy od zaraz w Czechach, do zakładu produkcyjnego w okolicach Nachodu. Osoby ze zdolnościami manualnymi, gdyż praca polega na montowaniu części do wentylatorów.
  • Nie czekaj, wyślij nam swoje CV już teraz - liczba miejsc jest ograniczona.
Wymagania:
  • Osoby posiadające zdolności manualne, gdyż praca jest na akord.
  • W najbliższym czasie w Głuszycy lub Jedlinie-Zdrój będą organizowane regularne spotkania, na których będą mogli Państwo obejrzeć filmy z produkcji w zakładzie oraz szczegółowo zapoznać się z ofertą.
  • O miejscu i godzinie spotkania informację udostępnimy wkrótce, przy czym już dziś zachęcamy do aplikowania oraz kontaktu telefonicznego pod numerem 539 937 240.
  • Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!
  • Osoby zainteresowane podjęciem pracy, będą posiadać możliwość obejrzenia zakładu, stanowisk pracy odwiedzając zakład.
Oferujemy:
  • Dojazd do zakładu - już niebawem nowa trasa: Jedlina-Zdrój - Głuszyca - Świerki - Ludwikowice Kłodzkie! (na trasie : Nowa Ruda, Ścinawka, Radków, Ratno, Wambierzyce, Polanica-Zdrój, Szczytna, Duszniki i Kudowa-Zdrój oczywiście).
  • Umowę o pracę na długi czas, zawierana bezpośrednio z firmą naszego klienta.
  • Pracę na 3 zmiany (w godz 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00- 6:00).
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Extra płatne godziny nocne.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-montazu_1998035.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.