Przejdź do treści

Praca: Pracownik obsługi automatów (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik obsługi automatów (m/k)
Miejsce pracy: Wrocław, Wróblowice, Środa Śląska
Nr ref.: POA/WRO/1021
Obowiązki:
  • przygotowanie stanowiska do pracy,
  • przygotowanie i ustawienia automatu do optymalnej pracy,
  • nadzór nad optymalną pracą automatu,
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • pakowanie zleceń po montażu automatycznym wg wytycznych.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • techniczne umiejętność obsługi prostych maszyn (ustawienia, przezbrojenia),
  • obsługa komputera,
  • czytanie prostych rysunków technicznych,
  • zdolności manualne.
Oferujemy:
  • umowę o pracę zawarta bezpośrednio z zakładem,
  • wynagrodzenie: 24,50 zł/h brutto + do 20% premii,
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • dojazd z i do pracy,
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • dofinansowanie do opieki prywatnej medycznej,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie.