Przejdź do treści

Praca: Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy
Miejsce pracy: Środa Śląska, Kąty Wrocławskie, Brzeg Dolny

Zakres zadań:

  •  ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  •  kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
  •  monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  •  sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • potrafiących pracować zespołowo,
  • komunikatywnych,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • dyspozycyjnych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie,
  • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat, plus płatne nadgodziny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • jasny i przejrzysty system premiowania,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • rozbudowany pakiet szkoleń,
  • ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
  • dofinansowanie do karnetów sportowych.

Informacje o ofercie pracy dostępne pod numerem 691-475-951