Przejdź do treści

Praca: Pracownik odlewni żeliwa

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik odlewni żeliwa
Miejsce pracy: Kłodzko, Nowa Ruda
Nr ref.: 0028055
Zakres obowiązków:
  • Praca w odlewni żeliwa przy produkcji armatury przemysłowej.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • zalewanie form ciekłym żeliwem;
  • przygotowanie kadzi do zalewania;
  • szlifowanie i oczyszczanie odlewów.
Oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia. Oczekujemy przede wszystkim chęci do nauki i pracy.

Oferta:

Miejsce pracy znajduje się w Ścinawce Średniej. Oferujemy:

  • stawkę 15 zł/h brutto + premia do 25%;
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych;
  • premia za polecenie pracownika 2000 zł brutto;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym;
  • dojazd pracowniczy z Kłodzka, Radków, Jugów i Nowej Rudy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.