Przejdź do treści

Praca: Pracownik porządkowy/ asystent nauczyciela

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Pracownik porządkowy/ asystent nauczyciela
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/19/0990
OBOWIĄZKI:

Utrzymanie czystości i porządku w Przedszkolu. Dbanie o higienę i bezpieczeństwo dzieci. Uczestniczenie w zabawach i zajęciach pedagogicznych w Przedszkolu. Przekazywanie osobom uprawnionym do odbioru dzieci.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

PI uzupełnienie po okresie refundacji do umowy NR CAZ-4172-94/KMa/2018 z dnia 29.11.2018 z Rezerwy WB II osoba do wyszukania na stanowisko pracownik porządkowy/asystent nauczyciela. Pełny etat, 1 zmiana od 9.00 do 17.00 Wykształcenie średnie, osoby do 45 roku życia. Mile widziane doświadczenie w pracy w placówkach oświatowych tj. przedszkole, żłobek, szkoła oraz orzeczenie o niepełnosprawności (stopień lekki lub umiarkowany).

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie