Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji (Automotiv)

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet stawia właściwe łączenie pracowników w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.

Firma współpracuje głównie z ludźmi polskiego i portugalskiego pochodzenia, których od momentu pierwszego kontaktu prowadzą dwujęzyczni koordynatorzy, zapoznając z miejscem pracy oraz sytuacją mieszkaniową. Koordynatorzy służą radą, pomocą oraz odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Pracownik produkcji (Automotiv)

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • praca w zakładzie produkcyjnym w branży automotive (produkcja części samochodowych),
  • obsługa automatów produkcyjnych (prasy mimośrodowe do 300 ton), robotów spawalniczych, zgrzewarek.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • zakwaterowanie i dobre warunki mieszkaniowe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji-automotiv_1956092.html