Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji (k/m)

Ogłoszenie numer: 1993302, z dnia 07-06-2018

Do wzmocnienia naszego zespołu w miejscowości  Stimpfach w Niemczech szukamy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m)

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • Produkcja, montaż  i pakowanie okien i fasad do naszych projektów budowlanych
  • Przygotowanie prac montażowych
  • Kontrola jakości zgodnie z przepisami

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe jako stolarz, ślusarz, pracownik w przemyśle metalowym, szklarz, specjalista od CNC, monter okien lub podobne
  • Umiejętność czytania planów będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane również osoby bez wykształcenia zawodowego posiadające odpowiednie umiejętności lub doświadczenia zawodowe

Oferujemy

  • Bezpieczne i nowoczesne miejsce pracy w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • Dobre i punktualnie wypłacane zarobki
  • Atrakcyjny pakiet  z zakwaterowaniem i płatnymi regularnymi podróżami do Polski. Językiem w miejscu pracy jest język polski
  • Wsparcie w relokacji
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji-k-m_1993302.html