Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji - Lakiernik

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji - Lakiernik
Miejsce pracy: Dzierżoniów
Nr ref.: LAK/DZI/0719
Obowiązki:
  • obsługa urządzeń do malowania komponentów,
  • maskowanie,
  • inne prace produkcyjne,
  • kontrola wizualna gotowego produktu.
Wymagania:
  • znajomość rysunku technicznego - mile widziane,
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w lakierowaniu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym,
  • stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków,
  • możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.