Przejdź do treści

Praca: Pracownik Produkcji / Magazynier

Ogłoszenie numer: 1930641, z dnia 06-03-2018

PMI Solutions Sp. z o. o. - Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 930
dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji / Magazynier

Miejsce pracy: / Oleśnica

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • przenoszenie towaru

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • na stanowisku magazynier wymagane uprawnienia na wózki widłowe

Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy

  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3041 zł brutto/ 3141zł brutto
  • premię frekwencyjną 734zł brutto
  • dodatki za nadgodziny i godziny nocne
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji-magazynier_1930641.html