Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Bolesławiec, Nowogrodziec, Lwówek Śląski
Nr ref.: PP/BOL/0620
Obowiązki:
  • praca na produkcji w branży automotive,
  • praca w systemie 3-zmianowym.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • chęci rozwoju osobistego,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w branży o profilu produkcyjnym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • perspektywy rozwoju wewnątrz struktur firmy,
  • pracę na terenie Bolesławca,
  • zatrudnienie od zaraz.