Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Duszniki-Zdrój
Nr ref.: PP/CZE/1018
Obowiązki:
  • praca od zaraz w Czechach,
  • do zakładu produkcyjnego w okolicach Nachodu. Osoby ze zdolnościami manualnymi, gdyż praca polega na montowaniu części do wentylatorów.
  • nie czekaj, wyślij nam swoje CV już teraz - liczba miejsc jest ograniczona.
Wymagania:

Szukamy osób ze zdolnościami manualnymi, ponieważ praca jest na akord. Czynności do wykonania są bardzo proste.
W związku z tą ofertą pracy pracy odbywają się regularne spotkania, co 2 tygodnie w Radkowie w Domu Kultury, ul. Handlowa 11, o godzinie 11:15.
Wszystkich chętnych zapraszamy!
Na spotkaniach pokazujemy filmik, na którym dokładnie są pokazane czynności, jakie mają do wykonania pracownicy firmy!!! Można wszystko zobaczyć! Osoby zainteresowane podjęciem pracy, mogą w pierwszy dzień pojechać do zakładu i dokładnie obejrzeć stanowiska pracy.

Oferujemy:
  • dojazd do zakładu (na trasie: Nowa Ruda, Słupiec, Radków, Ratno, Wambierzyce, Polanica-Zdrój, Szczytna, Duszniki i Kudowa),

  • umowę o pracę na długi czas, bezpośrednio z zakładem czeskim,

  • pracę na 3 zmiany (w godz 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00- 6:00),

  • bony żywnościowe,

  • ekstra płatne godziny nocne.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.