Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o. o. posiadamy certyfikat w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia o numerze 7254.

Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia
Miejsce pracy: Lubiąż, Wołów, Brzeg Dolny

Kandydacie!

Nie posiadasz jeszcze doświadczenia zawodowego i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś je nabyć?

Twoją mocną stroną jest chęć do nauki i zaangażowanie w wykonywanie zadania?

Koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją!

Co proponujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • solidne wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjna premia miesięczne
  • pracę w godz. 7-15, a dla chętnych możliwość wyrobienia dodatkowo płątnych nadgodzin
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • bogaty pakiet socjalny m.in prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, świąteczne karty zakupowe po okresie próbnym

Twoje przyszłe zadania:

  • krojenie pianki poliuretanowej
  • konfekcjonowanie pianki