Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji / Operator maszyn (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji / Operator maszyn (m/k)
Miejsce pracy: Strzegom
Nr ref.: PRO/STRZ/0318
Obowiązki:
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
  • produkcja części według instrukcji i wytycznych,
  • kontrola parametrów pracy maszyny i urządzeń pomocniczych,
  • uzupełnienie dokumentacji związanej z produkcją,
  • dbanie o czystość i porządek miejsca pracy.
Wymagania:
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • zdolności manualne i techniczne,
  • możliwość dojazdu do miejscowości Komorniki koło Środy Śląskiej.
Oferujemy:
  • bezpośrednią współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • bogaty pakiet socjalny: świadczenia na święta, paczki na Mikołajki, wyprawki szkolne, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne, prezent na urodziny, ślub, narodziny dziecka pracownika, ubezpieczenie grupowe i wiele innych,
  • wolne weekendy, pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie,
  • pracę w miłej atmosferze na rzecz uznanego pracodawcy,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • możliwość zwrotu części kosztów dojazdu.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji-operator-maszyn-m-k_1941414.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.