Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji - Operator

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji - Operator
Miejsce pracy: Oleśnica
Nr ref.: 0019787
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji-operator_2030407.html
Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej opakowania, poszukujemy pracowników do uzupełnienia działu produkcji.

Do obowiązków pracownika należy:
- Obsługa maszyn i urządzeń na produkcji.
- Nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji.
- Wstępna kontrola jakości wyrobów.

Oczekiwania:
Od kandydatów oczekujemy:
- Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.
- Zaangażowanie.

Oferta:
Kandydatom oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta.
- Wynagrodzenie w kwocie 3100 zł brutto/miesiąc.
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwość rozwoju.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.