Przejdź do treści

Praca: Pracownik Produkcji - Pakowacz

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji - Pakowacz
Miejsce pracy: Brzeg Dolny
Nr ref.: 0017514
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji-pakowacz_1955806.html
Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn produkcyjnych,
• Odbieranie towaru - opakowań styropianowych z linii produkcyjnej,
• Układanie towaru na paletach.

Oczekiwania:

• Dyspozycyjności do pracy zmianowej i chęci do pracy,

Oferta:

Oferujemy:
• Stawka godzinowa: 15 zł brutto/h dla początkujących + dodatki,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
Darmowe dojazdy,
• Darmowy benefit dla każdego pracownika,
• Możliwość zatrudnienia na stałe dla najlepszych pracowników bezpośrednio u naszego Klienta.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.