Praca: Pracownik produkcji w Zakładzie Produkcji Elektromechanicznej

Ogłoszenie numer: 2219720, z dnia 2019-01-02

MERCUS Logistyka sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne "Mercus" sp. z  o.o. w Polkowicach poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji w Zakładzie Produkcji Elektromechanicznej

Miejsce pracy: dolnośląskie / Polkowice

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn o napędzie elektrycznym,
  • obsługa przyrządów pomiarowych,
  • obsługa programów użytkowanych do sterowania maszynami.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie podstawowe + dwa dodatkowe wynagrodzenia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),
  • pracowniczy program emerytalny - PPE,
  • dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy,
  • pakiet medyczny.