Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/20/2683
OBOWIĄZKI:
Pakowanie produktów i kontrola znakowania opakowań zgodnie z obowiązującymi instrukcjami. Wypełnienie raportu produkcyjnego do określenia poziomu realizacji produkcji. Ocena jakości produktu przed zapakowaniem. Selekcja produktów z wadami. Zgłaszanie nieprawidłowości do działu kontroli jakości. Obsługa maszyn pakujących na linii produkcyjnej. Wsparcie pracy operatora poprzez np. reset maszyny i ponowne uruchomienie. Inne zadania zlecone przez kierownika zmiany.System czasu pracy: ruch ciągły (06:00-14:00,14:00-22:00,22:00-06:00)Praca na czas określony: 06.04.2020- 06.04.2023
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 m-c, obsługa maszyn, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu