Przejdź do treści

Praca: Pracownik Produkcji

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: / Legnica, Nowa Wieś Legnicka, Jawor, Złotoryja, Głogów, Polkowice, Lubin, Jelcz-Laskowice, Oława, Stanowice (pow. oławski), Strzelin, Oleśnica, Twardogóra, Bierutów, Wiązów

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca przy linii produkcyjnej w firmie motoryzacyjnej,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • montaż elementów gotowych,
  • wstępna kontrola wytwarzanych produktów,
  • pakowanie wyrobów gotowych.
WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym,
  • zdolności manualne, dobry wzrok,
  • zaangażowanie, dbałość o szczegóły.
OFERTA:
  • stanowiska pracy dla kobiet i mężczyzn,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa plus premie (uznaniowa, frekwencyjna),
  • pakiet socjalny, m.in. możliwość przystąpienia do programu Multisport Benefit.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1883524.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.