Przejdź do treści

Praca: Pracownik Produkcji

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN/MONTAŻYSTA

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: / Legnica, Wałbrzych, Jawor, Złotoryja, Polkowice, Głogów, Lubin

Zakres obowiązków:
  • praca przy maszynach,
  • montaż elementów gotowych,
  • wstępna kontrola jakości.
Wymagania:
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zaangażowanie, motywacja.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa+ premie (wakacyjna, świąteczna, uznaniowa, absencyjna, dodatek nocny),
  • możliwość nadgodzin w weekendy (dodatkowo, dla osób chętnych) - sobota 100%, niedziela 200%,
  • możliwość podjęcia współpracy na stałe,
  • bezpieczne warunki pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1885931.html