Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: / Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków:
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • montaż gotowych elementów;
  • wstępna kontrola jakości.
Wymagania:
  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 – zmianowym;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie: produkcyjna i absencyjna);
  • możliwość uzyskania karty Multisport Benefit oraz przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia PZU;
  • dofinansowanie do obiadów;
  • dla pracowników darmowy dojazd z Grodkowa, Nysy, Brzegu, Oławy, Oleśnicy, Strzelina, Twardogóry, Namysłowa!
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1885979.html