Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji

Agencja Pracy Tymczasowej Staff in Sp. z o.o. (numer w rejestrze zatrudnienia 11088) obecnie poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska:
  • oklejanie ramek od TV taśmą ochronną
  • nabijanie znaczków na ramy od TV
  • zabezpieczanie sprzętu folią
Od kandydatów wymagamy:

NIE JEST WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE NA WW. STANOWISKU

  • dyspozycyjności
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • spostrzegawczości i dbałości o szczegóły
  • sumienności i pracowitości
  • umiejętności pracy w grupie, komunikatywności
Kandydatom oferujemy:
  • pracę w systemie zmianowym
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ofertę pracy tymczasowej
  • opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • darmowy dojazd do pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1896943.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.