Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji

Przygotowaliśmy dla Ciebie przyjazne miejsce pracy, w którym zechcesz pozostać na dłużej. W fabryce w Jelczu-Laskowicach znajdziesz idealne warunki do rozwoju, wspierający zespół i wiele atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Stwórzmy razem coś pięknego!
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Oferujemy Ci:

  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole
  • duże wsparcie – możesz liczyć na pomoc doświadczonego kolegi i niezbędne szkolenia
  • dofinansowanie do posiłków
  • dojazdy z wybranych kierunków (Wrocław, Oława, Oleśnica, Brzeg, Namysłów, Strzelin) – zadbamy o to, abyś zawsze komfortowo i na czas dotarł do pracy
  • pakiet benefitów Randstad Plus, a w nim: kartę sportową, opiekę medyczną oraz zniżki do sklepów
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę

Zadania, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości
  • praca od poniedziałku do piątku, z zagwarantowanymi wolnymi weekendami

Potrzebujemy od Ciebie:

  • dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysokiej motywacji do pracy
  • dbałości o szczegóły
  • sprawności manualnej
  • doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji_2029790.html
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47