Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

Teraz możesz to sprawdzić i ubiegać się o pracę w Toyota Motor Manufacturing Poland !

Wystarczy, że wyślesz sms o treści „PRACA” pod numer 665-955-991 lub zaaplikujesz

Pracownik produkcji
Jelcz-Laskowice

oferujemy:

  • dojazd do pracy (dojazdy m.in.  z Wrocławia, Brzegu, Namysłowa, Oleśnicy, Oławy, Strzelina, Skarbimierza, Grodkowa)
  • stawkę miesięczną od 3250 zł brutto plus premię frekwencyjną 200 zł brutto plus premię za jakość oraz bezpieczeństwo 160 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop i zwolnienie lekarskie)
  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • terminowe wynagrodzenie
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina)

zadania

  • praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • kontrola jakości

oczekujemy:

  • doświadczenia przy produkcji – mile widziane
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych i spostrzegawczości
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47