Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Jelcz-Laskowice

opis stanowiska

Wznawiamy rekrutację - znowu masz szansę dołączyć do nas i tworzyć markę docenianą za jakość i niezawodność. Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic.

Wystarczy, że wyślesz sms o treści „PRACA” pod numer 665-955-991 lub 695 -705- 805 bądź zaaplikujesz

oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - z możliwością przejęcia na stałe
  • zorganizowany dojazd do pracy (dojazdy m.in.  z Wrocławia, Brzegu, Namysłowa, Oleśnicy, Oławy, Strzelina, Skarbimierza, Grodkowa, Sycowa)
  • stawkę miesięczną od 3550 zł brutto plus premię frekwencyjną 200 zł brutto plus premię za jakość oraz bezpieczeństwo 160 zł brutto
  • przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny parking oraz dofinansowana stołówka
zadania
  • praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych - zgodnie z obowiązującymi standardami
  • kontrola jakości
oczekujemy
  • doświadczenia w pracy przy produkcji (minimum rok czasu - warunek konieczny)
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych i spostrzegawczości
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47