Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Wrocław

Szukasz pracy, która daje satysfakcję finansową? Kieruje Tobą chęć rozwoju? Dołącz do grona zadowolonych pracowników firmy na terenie Wrocławia- Kowale. Nie czekaj, aplikuj już dziś.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 24,61 zł brutto/h
  • dodatki za pracę w weekend - 100 zł
  • pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki ZUS
  • bezpłatny dojazd do pracy z Wrocławia i Oleśnicy
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce
  • pakiet benefitów: karta sportowa (OK System), opieka medyczna (Medicover)
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia (PZU, Compensa)
  • dostęp do platformy Randstad Plus- zniżki do sklepów, kin, restauracji
  • zdobycie nowego doświadczenia w renomowanej firmie
zadania
  • obsługa linii produkcyjnych
  • nadzór nad pracą maszyn/ obsługa maszyn
  • montaż elementów
  • wstępna kontrola jakości
  • pakowanie produktów
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w pozycji stojącej
  • zdolności manualnych
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47