Przejdź do treści

Praca: Pracownik Produkcji

Materialise jest światowym liderem w branży wytwarzania przyrostowego, technologii znanej jako Druk 3D. Spółka została założona w 1990 roku w Belgii i zatrudnia obecnie ponad 2 tysiące pracowników na całym świecie. Działalność firmy obejmuje szeroki wachlarz usług w zakresie oprogramowania, inżynierii oraz drukowania przestrzennego, które razem tworzą trzon branży druku 3D. Oferując innowacyjne rozwiązania, kompleksowe narzędzia i usługi, wspieramy działalność naszych klientów w wielu sektorach przemysłu, m.in. w branży motoryzacyjnej, lotniczej oraz medycznej. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D.

W związku z uruchomieniem nowego Centrum Kompetencji Technologii Druku 3D oraz intensywnym rozwojem naszego zespołu w Polsce, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie / Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Wstępne oczyszczanie wytworzonych detali (prace manualne i maszynowe)
  • Kontrola jakościowa oraz ilościowa produktów
  • Prace wykończeniowo-montażowe
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z dokumentacją
  • Przygotowanie zamówień do wysyłki

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji
  • Wysoki poziom zdolności manualnych
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne + kwartalny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Transport firmowy
  • Lekcje języka angielskiego
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Nowoczesne biura, klimatyzowane hale produkcyjne, wyposażone zaplecze socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń (w Polsce i za granicą)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www.materialise.com
Treść klauzuli:

„Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Materialise S.A. z siedzibą przy ul. Belgijskiej 1, 55-040 Bielany Wrocławskie
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – hr.poland@materialise.com
  • Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do zakończenia prowadzonej rekrutacji nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy od dnia przesłania CV
  • Za Pani/Pana zgodą w okresie 3 lat od zakończenia procesu rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  • Odbiorcami danych osobowych poza Administratorem są portale z ogłoszeniami o pracę oraz firmy rekrutacyjne
  • Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych
  • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach, gdy podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.”

Prosimy o umieszczenie w aplikacji zgody o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Materialise S.A. z siedzibą przy ul. Belgijskiej 1, 55-040 Bielany Wrocławskie dla potrzeb procesu rekrutacji.
Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, również na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Materialise S.A. z siedzibą przy ul. Belgijskiej 1, 55-040 Bielany Wrocławskie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.