Przejdź do treści

Praca: Pracownik Produkcji

Ogłoszenie numer: 1936381, z dnia 14-03-2018

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

Firma Paragon Medical jest dostawcą gotowych rozwiązań światowej klasy w niestandardowych i standardowych systemach dostaw narzędzi chirurgicznych oraz projektowaniu i rozwoju usług na rynku narzędzi medycznych. W 1991 stworzył strategiczne centrum doskonalenia w USA, Europie oraz Azji. Biura oraz hale produkcyjne zlokalizowane są w Pierceton (Indiana), Indianapolis (Indiana), Smithfield (Utah), Lozannie (Szwajcaria), Changzhou (Chiny) oraz w Siechnicach (Polska).

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.paragonmedical.com

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: / Siechnice

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn do piaskowania kulkami szklanymi.
  • Obsługa myjek ultradźwiękowych.
  • Obsługa znaczników laserowych i elektrochemicznych.
  • Obsługa linii do pasywacji.
  • Obsługa pras i wyginarek.
  • Montowanie elementów.
  • Wykańczanie/polerowanie zgodnie ze specyfikacją.
  • Oczyszczanie produktów.
  • Obsługa pił do cięcia.
  • Obsługa maszyn do obróbki wibracyjnej.
  • Dokonywanie oględzin wykonanych elementów.
  • Możliwa praca na maszynach CMM.
  • Polerowanie obrabianych części, jeśli zajdzie potrzeba.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wg potrzeb.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Preferowane poprzednie doświadczenie z operowaniem maszynami oraz produkcją
  • Podstawowa wiedza z zakresu czytania dokumentacji technicznej.
  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi suwmiarki i mikrometrów.
  • Zdolność do pracy samodzielnej bez dodatkowego nadzoru.
  • Przykładanie wagi do dokładności i szczegółów.
  • Zdolność do wykonywania różnorodnych zadań.
  • Zdolność do przestrzegania instrukcji, nauki nowych procesów oraz znajomość czytania dokumentacji, sprawdzanie raportów, zestawień, itp.

Oferujemy

  • Pewne, ciekawe, samodzielne i odpowiedzialne miejsce pracy.
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie.
  •  Prywatna opieka medyczna – Enelmed.
  •  Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS (karta Multisport, bony, „wczasy pod gruszą”).
  •  Cykl szkoleń.
  •  Miłą atmosferę pracy.
  •  Możliwość rozwoju zawodowego.
  •  Stabilne warunki zatrudnienia.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1936381.html