Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcji

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Nr ref.: 0018073
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1981147.html
Zakres obowiązków:

• Obsługa procesu produkcyjnego/Czynności pomocnicze w procesie produkcji.

Oczekiwania:
• Chęci do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność.
Oferta:
NOWE WYŻSZE STAWKI - POWYŻEJ 16 zł brutto
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Transport do pracy z Kłodzka i Nowej Rudy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.