Przejdź do treści

Praca: Pracownik Produkcji

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek. „Kompleksowo dbamy o Twoje zdrowie” – to misja Grupy. Naszym celem jest ochrona zdrowia - od produkcji farmaceutyków, poprzez zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych i farmacji, aż po dystrybucję produktów. Do Grupy HASCO należą również dwie specjalistyczne placówki opieki medycznej. Każda ze spółek Grupy HASCO spełnia najwyższe standardy jakości potwierdzane certyfikatami, nagrodami oraz zaufaniem konsumentów i partnerów biznesowych. Grupa HASCO jest jednym z największych pracodawców na Dolnym Śląsku, zatrudniając obecnie blisko 1200 osób.
Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Siechnice
Zakres zadań:
  • obsługa oraz mycie urządzeń produkcyjnych i sprzętu pomocniczego,
  • prowadzenie procesu produkcji zgodnie z instrukcjami i przepisami,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych - mile widziane,
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w pracę zespołu,
  • mile widziane będą zdolności techniczne i zmysł majsterkowicza,
  • konieczne jest posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • stabilizację zawodową – zatrudnienie na stałe w oparciu o umowę o pracę w dużej organizacji,
  • przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, weekendy mamy wolne :)
  • możliwość awansu w strukturach Działu Produkcji,
  • dostęp do atrakcyjnego systemu benefitów: m. in. dofinansowanie do karty Multisport, wczasów/kolonii, biletów na koncerty i mecze, a w okresie świątecznym świadczenia rzeczowe.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji_2093331.html
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPF HASCO-LEK S.A. z siedzibą we Wrocławiu 51-131, ul. Żmigrodzka 242E oraz udostępnienie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy spółkom: CF Hasco-Lek Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., Vratislavia Medica Sp. z o.o., DCD Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji uruchomionych w ciągu 6 miesięcy od daty przesłania oferty (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych, j.t. Dz.U. z 2015 r., poz. 2135, z późn. zm.).