Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcyjno - magazynowy

Ogłoszenie numer: 2258738, z dnia 2019-01-28

Przedsiębiorstwo REMGAZ sp. z o. o. zajmuje się konfekcjonowaniem, produkcją i sprzedażą gazów technicznych. Oferujemy wszelkiego rodzaju mieszanki spawalnicze a także gazy czyste i techniczne (argon, tlen, azot, dwutlenek węgla, acetylen, hel) do zastosowań przemysłowych i spożywczych. Posiadamy oddziały produkcyjne i handlowe w Pszczynie, Rudołtowicach, Bytomiu i w Sobótce.

Firma REMGAZ funkcjonuje od 1993 i jest stabilna organizacyjnie i finansowo.
Jest cenionym pracodawcą w branży i rzetelnym i sprawdzonym partnerem biznesowym.

Pracownik produkcyjno - magazynowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Sobótka

Opis stanowiska

  • Do naszego oddziału produkcyjnego w Rudołtowicach k. Pszczyny (woj. śląskie|) oraz w Sobótce (woj. dolnośląskie) poszukujemy 2 pracowników produkcyjno-magazynowych,
  • Podstawowe obowiązki: przygotowanie butli gazowych do napełniania, napełnianie butli gazami technicznymi, obsługa magazynowa procesów produkcji i sprzedaży.

Wymagania

  • Uczciwość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień mechaniki,
  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat.B  (C+E będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe,
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju i awansu.Pracownik produkcyjno - magazynowy