Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcyjny (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny (m/k)
Miejsce pracy: Wałbrzych, Świebodzice, Boguszów-Gorce
Nr ref.: PP/WAL/0220
Obowiązki:
  • praca przy produkcji zagłówków do foteli samochodowych,
  • montaż elementów konstrukcji zagłówków,
  • prace pomocnicze przy produkcji,
  • kontrola finalna wyprodukowanego elementu,
  • pakowanie gotowego produktu,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.