Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcyjny (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny (m/k)
Miejsce pracy: Złotoryja, Świerzawa, Jawor
Nr ref.: PP/ZLO/0421
Obowiązki:
  • obsługa linii produkcyjnej,
  • pakowanie części według wzorcowego arkusza danych (DSTB),
  • nadzór i kontrola produkcji zgodnie ze specyfikacją działu jakości,
  • natychmiastowe zgłaszanie wszelkich usterek i awarii bezpośredniemu przełożonemu, włącznie z dokumentowaniem w książce zmian,
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami, obsługującymi linię produkcyjną.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej (rok),
  • gotowość do pracy w 4-brygadowym systemie czasu pracy (system równoważny),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość w realizacji zadań,
  • dbałość o stanowisko pracy,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność analizowania uszkodzeń,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • sumienność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę,
  • pracę w systemie 4-brygadowym równoważnym,
  • pracę w zespole,
  • pracę stacjonarną,
  • wdrożony system wniosków racjonalizatorskich,
  • możliwość zapisania się do PKZP.