Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcyjny

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Kłodzko
Nr ref.: PP/KLO/0519
Obowiązki:
  • montaż drobnych elementów przy linii produkcyjnej,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • spokojna, siedząca praca wymagająca precyzji oraz skupienia.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych,
  • chęci do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat,
  • atrakcyjną nową stawkę,
  • wolne weekendy,
  • dobrze płatne nadgodziny,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • miejsce pracy: Kłodzko,
  • możliwość dojazdów na trasach:
  • Trzebieszowice - Ołdrzychowice - Krosnowice - Kłodzko,
  • Złoty Stok - Kamieniec Ząbkowicki - Ożary - Laski - Kłodzko,
  • Ząbkowice Śląskie - Braszowice - Bardo - Kłodzko.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.