Przejdź do treści

Praca: Pracownik produkcyjny

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 2041846, z dnia 2018-08-27

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: dolnośląskie / Strzegom

Opis stanowiska

  • czyszczenie i pakowanie elementów metalowych szlifierką kątową,
  • pomoc w montażu drobnych elementów,
  • układanie, sortowanie, kontrolowanie drobnych elementów,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • liczenie i pakowanie części metalowych.

Wymagania

  • motywacja oraz chęć do pracy,
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć do podjęcia pracy na stałe lub dłuższy okres.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + premia),
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia oraz ubrania robocze,
  • pracę w ogrzewanych halach produkcyjnych,
  • możliwość nadgodzin, jeśli pracownik wyrazi taką chęć,
  • pakiet socjalny oraz dopłata pracodawcy do polisy grupowego ubezpieczenia,
  • szkolenia stanowiskowe.